Evlilik itirafı Esra Ezmeci’yi tiksindirdi! Erkek sanıp evlendi gerçek bakın ne çıktı

Bir müddet FOX TV’de Fulya ile Umudun Olsun programında yer alan Psikolog Esra Ezmeci, tekrardan toplumsal medya hesabına döndü. Bağlarında sorun yaşayan şahıslara terapi ve sistemler veren Ezmeci’ye her gün akılalmaz sorular gelmeye devam ediyor. Kendisine gelen soruları yanıtlayan Ezmeci bunları toplumsal medya hesabından isim vermeden yayınlıyor. Bir bayan takipçisi de evliliğinde yaşadığı gerçeği Ezmeci ile paylaştı. Bayanın sorusu ise görenleri şoke etti. Bayanın evlendiği kocası bakın ne çıktı?

EVLENDİĞİ KOCASININ GEÇMİŞİ ŞOKE ETTİ

İlişkiler üzerine çıkardığı kitapları ile ile bilinen Psikolog Esra Ezmeci terapilerine Instagram hesabından da devam ediyor. Binlerce soru ile karşılaşan Ezmeci, soğukkanlılıkla soruları yanıtlarken birtakım sorular ise okuyanı şoke edecek cinsten.

Eşler ve sevgilileri ile bir grup meseleler yaşan şahıslar Ezmeci’den yardım isterken, bir takipçisi tarafından gönderilen evlilik sorusu ise hayretlere düşürdü. Farklı sorular karşısında profesyonelliğini konuştura Esra Ezmeci, bu sefer bir bayan takipçisinden gelen soru karşısında afalladı. Bayan takipçisi erkek diye evlendiği kocası hakkında gerçekleri öğrenince Esra Ezmeci’den yardım istedi. Eşinin daha evvel bayan olduğunu tez eden bayan takipçi Ezmeci’ye şunları yazdı:

“Lütfen bana da bakın erkek sanıp evlendim fakat evvelden bayanmış saklamış ne yapmalıyım sizce lütfen!”

“DUYGU VE İNANCINIZ İÇİN DÜŞÜNÜP KARAR VERİN”

Esra Ezmeci kendisine yöneltilen bu soru karşısında şaşkınlığını gizleyemezken, yardım isteyen bayana ise “Bunu evvelden size söylemesi gerekirdi. Bu süreçte saklanılan kıymetli bir durum var, siz tüm his, fikir ve inancınız üzerinde düşünüp kararınızı verin.” yorumunda bulundu.

İşte herkesi şoke eden o paylaşım:

Her gün binlerce soru alan Ezmeci’nin paylaşımları ise günümüz aile ve münasebet kavramlarını tekrardan sorgulamaya açtı. Pekala siz bu stil paylaşımların yayınlanmasını nasıl buluyorsunuz?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*