Kara yollarında durum

Kara yollarının yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Kızılcahamam- Ankara yolunun 39-41. kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle her iki istikamet trafiğe kapatılarak, ulaşım servis yollarından gerçekleştiriliyor.

Tekirdağ- İstanbul il sınırı- Büyükçekmece yolunun 0-5. kilometrelerindeki üstyapı yenileme ve köprü yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım yolun bir bölümünden iki yönlü devam ediyor.

Selçuk-Ortaklar- Aydın yolunun 27-32. kilometrelerinde muhtelif kesimlerdeki yapım, bakım ve onarım çalışmaları dolayısıyla ulaşıma kontrollü izin veriliyor.

Sakarya- Düzce yolunun 12. kilometresinde Mudurnu Köprüsü’ndeki yapım çalışmaları nedeniyle Sakarya istikameti trafiğe kapatıldı. Bu kesimde ulaşım Düzce istikametinden iki yönlü sürdürülüyor.

Sivas-Zara yolunun 1-3. kilometrelerinde Numune Hastanesi Köprülü Kavşağı yapımı sebebiyle her iki yönde ulaşım servis yollarından gerçekleştiriliyor.

Aksaray- Ortaköy yolunun 9-11. ve Turhal-Zile-Aydıncık yolunun 32-33. kilometrelerindeki yapım çalışmaları dolayısıyla ulaşım kontrollü devam ediyor.

Gökçebey-Yenice- Karabük yolunun 40-42. kilometrelerinde Yalnızca Tüneli’ndeki elektrik-elektromekanik çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü sağlanıyor.

Trabzon- Rize yolunun 9. kilometresindeki Kaşüstü Araç Alt Geçidi’nin her iki yönünde elektrik ve elektronik sistemi bakım ve onarım çalışması sebebiyle saat 17.00’ye kadar ulaşıma tek şeritten kontrollü izin verilecek.

Finike- Kumluca yolunun 8-11. kilometrelerinde yaya alt geçidi yapım çalışmaları dolayısıyla sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir