Kuruçeşme Açıkhava’ya ‘Yıldız’ düştü

Yıldız Tilbe; ‘El Adamı’, ‘Çabuk Olalım Aşkım’, ‘Delikanlım’ ve ‘Bendim Yanlış Olan’ şarkılarını art arda sıralayarak, müzikseverleri mest etti. Slov şarkılarını kendine has dansıyla süsleyen sanatçı, “Ben şarkı söylerken mi öleceğim acaba?” sözleriyle kendini sahnedeki koltuğuna attı.

Yıldız Tilbe, mor renkli payetli takımıyla sahne aldığı gecede kendine hayran bıraktı. Zaman zaman Boğaz’a karşı aşk şarkılarını sesledniren Tilbe, zaman zaman da İspanyol dansçılarının kostümünü andıran eteğini savura savura meşhur danslarıyla oynadı.

İki saat boyunca ara vermeden sahnede kalan Yıldız Tilbe gece boyunca iki oynattı, bir ağlattı.

EVLENME TEKLİFİ İÇİN SIRAYA GİRDİLER

Yıldız Tilbe’nin sevenlerine kesintisiz müzik ziyafeti sunduğu sahnesi mutlu anlara da tanıklık etti. Şarkı arasında bir hayranı, kız arkadaşına evlilik teklifi etmek istesi. Bunun üzerine Tilbe, çiftleri yanına çağırdı. Kuruçeşme’yi dolduran binlerce kişinin alkışları eşliğinde gerçekleşen teklif sonrası, bir hayranı daha elinde yüzüğüyle sahnenin yanında belirdi. Yıldız Tilbe, bir coşku dolu evlilik teklifinin daha gerçekleşmesiyle “Hani bana dermişim” sözleriyle sevenlerine takıldı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*