Neymar ayrılık tezlerine yanıt verdi!

PSG’den ayrılmak istemediğini belirten Brezilyalı yıldız, “PSG’de kalmak istiyorum. Kulübü bilmiyorum zira bana hiçbir şey söylemediler. Burada birkaç yıllık bir mukavelem var.” dedi.

Paris Saint-Germain’den ayrılmak istediğine yönelik haberler çıkan ve ismi Chelsea, Manchester City üzere Avrupa devleri ile anılan yıldız futbolcu Neymar, kendisi hakkındaki tezlere cevap verdi. 

Daily Mail’de yer alan habere nazaran Christophe Galtier’in grubun başına geçmesinin akabinde ekipteki rolü belirsizliğini koruyan Neymar, tezlerin bilakis kadroda kalmak istediğini şu sözlerle tabir etti: “PSG’de kalmak istiyorum. Kulübü bilmiyorum zira bana hiçbir şey söylemediler. Burada birkaç yıllık bir mukavelem var. Şimdilik hiçbir şey söylemediler.”

“Kanıtlayacak hiçbir şeyim yok”

Kendisine yönelik tenkitlere de karşılık veren Brezilyalı yıldız: “Gerçek şu ki, kimseye kanıtlayacak hiçbir şeyim yok. Beşerler çok konuşuyor zira diğer bir şey yapamıyorlar. Beni tanıyorlar, nasıl olduğumu, nasıl oynadığımı biliyorlar. Gösterecek hiçbir şeyim yok. Futbol oynamayı seviyorum, memnunum.” dedi.

Ayrılık iddiaları

Geçtiğimiz haftalarda Neymar’ın PSG Lideri Nasser Al Khelaifi’nin açıklamalarının akabinde gruptan ayrılmayı düşündüğü sav edilmişti.

2017 yılında 222 milyon Euro’luk, Avrupa futbolunu adeta sarsan bonservis bedeli ile PSG’ye transfer olan Neymar, performansıyla sık sık eleştirlerin odağında yer almıştı. 30 yaşındaki futbolcu geçtiğimiz dönem PSG ile 28 maçta 13 gol ve 8 asistlik performans göstermişti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*