Sinan Oğan ve Ekrem İmamoğlu Arasında Yıllar Önce Yaşanan Diyalog Yeniden Gündem Oldu!

Cumhurbaşkanı adayı olan ve seçimin kilit ismi haline gelen Sinan Oğan’ın yıllar önce yeğeninin nikahını kıyan Ekrem İmamoğlu hakkında yaptığı paylaşım yeniden gündem oldu. Ekrem İmamoğlu ve Sinan Oğan arasında yaşanan diyalog çok konuşuldu.

14 Mayıs seçim gecesinin en çok konuşulan isimlerden biri de kuşkusuz Cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan’dı. ATA İttifakı adayı olarak seçimlere giren Oğan, 5’in üzerinde oy almayı başardı.

Seçimin de ikinci tura kalmasıyla birlikte önümüzdeki 14 günün kilit ismi oldu. 28 Mayıs2ta gerçekleşecek olan seçimlerde hangi tarafı destekleyeceği de merak konusu.

BBC Türkçe’ye konuşan Oğan, “İkinci turda kime oy vereceğinizi ne zaman açıklayacaksınız? sorusunu, “1-2 gün içerisinde istişareleri tamamlayıp muhtemelen ondan sonra açıklayacağız” yanıtını da verdi.

Herkes şu sıralar Oğan’ın açıklamasına kilitlenmiş durumda.

Bir yandan bunlar yaşanırken diğer yandan da İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan ile olan diyalogu sosyal medyada yeniden gündem oldu.

Sinan Oğan’ın yıllar önce yeğeninin nikahında Ekrem İmamoğlu’nun ‘Gereğini yapacaktır’ sözleri üzerine yaptığı paylaşım çok konuşuldu.

O videoyu buradan izleyebilirsiniz:

Bu görüntüleri de kullanıcılar yorumsuz bırakmadı.

Vallahi Ekrem İmamoğlu her yerde… ? Siz ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir