Bu şirketin aldığı coin’ler durmak bilmiyor: Yüzde 600 arttı!

Blockchain araştırma ve geliştirme şirketi olan DWF Labs, son zamanlarda satın aldığı coin’ler ile adeta gündeme oturdu.

Kripto para piyasasının son zamanlarında öne çıkan blockchain araştırma ve geliştirme şirketi DWF Labs, şimdi de Tellor’un (TRB) yükselişiyle parladı. Geçtiğimiz günlerde TRB alımı yaptığını açıklayan şirket, projeye olan ilgiyi inanılmaz bir şekilde artırdı.

Şirketin yapmış olduğu alım duyursuyla birlikte direkt olarak patlama yapan TRB, çok kısa bir sürede 9,56 dolardan 67,07 dolara gelerek yüzde 600’den fazla artış ortaya koydu. İlk olarak Cyber Connect’de (CYBER) furya başlatan DWF Labs, kriptoyla ilgili birçok kurum ve yatırımcı tarafından takip edilmeye başlandı.

Tellor (TRB), Bitcoin’e kafa tutarak herkesi şaşırttı!

DWF Labs’in porföyünde yer verdiği TRB, özellikle de spot taraftaki fiyat hareketleriyle yatırımcıyı büyüledi. Spot taraftaki sert artış, tam anlamıyla vadeli tarafa yansımasa da orada da çok büyük bir oranda yükseliş kaydedildi. Bu durumla birlikte tasfiye verilerindeki değişiklikler, hem piyasa hem de yatırımcı adına şaşırtıcı bir istatistik sundu.

Coinlgass’ın 28 Eylül’de yayınlanan verileri ışığında, BTC’deki likidasyon miktarı 10,71 milyon dolarda seyrederken, TRB’deki likidasyon miktarı ise 9,28 milyon dolara ulaştı. TRB’nin bu istatistikte kripto paraların liderine meydan okuması, proje üzerindeki ilginin ne kadar büyük olduğunu gösterdi. Yalnızca dün itibarıyla değil yaklaşık 2 haftadır tasfiye verilerini sallayan TRB, ETH ve BTC’ye bir süre daha kafa tutacak gibi duruyor.

İlk olarak Cyber Connect (CYBER) ile başlamıştı!

DWF Labs’e duyulan ilgi, ilk olarak CYBER’daki artışla boy gösterdi. CYBER, ilk çıktığı dönemde her ne kadar bir trend yakalamış olsa da, kısa bir sürede 20 dolardan 3,60 dolara kadar düşmüştü. Fakat, DWF Labs’in bu projeye yatırım yaptığını duyurmasıyla birlikte CYBER adeta canlandı.

Neredeyse hiçbir şekilde düzeltme vermeden yukarı yönlü fiyatlayan CYBER, sadece birkaç gün içinde 3,66 dolardan 16,11 dolara gelerek yüzde 340,36’lık bir yükseliş ortaya koydu. DWF Labs’in yaratmış olduğu böylesine bir etki, CYBER’a hem ilaç oldu hem de şirket kendi adını daha da ön plana çıkardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx