Dilan Polat’ın Kozmetik Şirketiyle İlgili Ağızları Açık Bırakacak Bir Detay Daha Ortaya Çıktı!

Kara para akladıkları ve vergi kaçırdıkları iddialarıyla gündeme gelen Dilan Polat ve Engin Polat’la ilgili her gün ortaya başka bir iddia atılıyor. Avukat Feyza Altun, MASAK’ın haklarında rapor hazırladığı Polat çiftinin sahibi olduğu Rise&Shine kozmetik markasıyla ilgili dikkat çeken bir detayı paylaştı!

Dilan Polat ve Engin Polat çifti hakkında kara para akladıkları, tetikçi tutukları ve vergi kaçırdıkları gibi çok ciddi ithamlar var. Nitekim MASAK da ünlü çiftle ilgili bir rapor hazırladı.

Hâl böyle olunca tüm gözler MASAK’ın haklarında dosya hazırlayıp savcılığa sunduğu ve şaibeli birçok işlem iddiasında bulunduğu Polat ailesine çevrildi.

Dilan Polat’la ilgili en çok tartışma yaratan konulardan biri de kendisinin kozmetik markası Rise&Shine.

Avukat Feyza Altun, “Kozmetik ürünlerimi ürettiğim fabrikam var” diyen Dilan Polat’ın sözlerini yalanlamış, “O ürünler fason üretim. Alıp kendi etiketlerini basıyorlar, ben üretim yapıyorum diyorlar” sözleriyle dikkat çekmişti.

Feyza Altun son olarak, Dilan Polat’a ait olan bu ürünlerin içinde kimyasal olmasına rağmen tamamen bitkiselmiş gibi tanıtıldığı için reklam durdurma cezası verildiğini açıklamıştı.

MASAK raporu ve kara para aklama iddiaları gündemde büyük yankı oluşturmaya devam ederken, Dilan Polat’ın kozmetik markasıyla ilgili yeni bir detay daha ortaya çıktı.

Daha doğrusu iddia edildi diyelim…

Bir Twitter kullanıcısı, Rise&Shine’ın amblemine çok benzeyen bu amblemi paylaştı ve “Tanıdık geldi mi?” dedi…

“Amblem de mi çalıntıymış?” diyen Feyza Altun, Dilan Polat’ın dünkü açıklamalarını da paylaşmış ve “Sizin markanızı kim ne yapsın” demişti.

Dilan Polat’ın kozmetik markası Rise&Shine’ın amblemi de şu şekilde…

Tabii Altun’un bu paylaşımı karşısında yorumlar da gecikmedi…

?

Kara para iddialarına gönderme yapıldı…

?

Hep birlikte bekleyip göreceğiz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx