Yurtdışı iPhone modellerini ücretsiz kayıt ettirin! İşte şok yöntem!

Bilindiği üzere yurt dışından getirilen iPhone modellerini kayıt altına aldırmak için kendi pasaportunuza kayıt ettirmeniz gerekiyor. Bunun için de yaklaşık olarak 20 bin TL kayıt ücreti ödemeniz gerekiyor.

Fakat ilginç bir açık sayesinde iPhone modelleri kayıt altına alınabiliyor. Bu yöntemin nasıl olduğunu yukarıdaki videoda takipçilerimizle paylaştık.

Hemen şunu belirtmemiz gerekiyor. Bu yöntemde illegal bir durum söz konusu değil. Yani herhangi bir imei klonlama işlemi vs. yapılmıyor. Zaten iPhone cihazlarında imei klonlama işlemi mümkün değil.

Yurtdışı iPhone modellerini ücretsiz kayıt ettirin! İşte şok yöntem!

Videoda detaylı bir şekilde anlattığımız yöntemin en büyük dezavantajı ise Türk Telekom hatlarında çalışıyor olması. Evet hayli ilginç fakat Türk Telekom haricinde bu yöntem işe yaramıyor. Dahası yöntemi gerçekleştirip Turkcell ya da Vodafone bir hat taktığınızda da telefon kapanıyor. Dolayısıyla iPhone cihazınızı bu yöntemle açtıysanız Türk Telekom hattı kullanmak zorunda kalıyorsunuz.

İşin güzel yanı ise bu yöntem sonucunda iletişime açılan IMEI numarasının bir daha kapanmıyor olması. E-Devlet’ten sorgulama yaptığınızda numara iletişime kapalı görünüyor. Fakat bu hatla tüm normal işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz. Yani hat kapalı görünse de iletişim tarafında herhangi bir sıkıntı olmuyor.

Dilerseniz bu yöntem ile ilgili yorumlarınızı aşağıda bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx